MONTKO - Sanita, topení, tepelná čerpadla, kotelny

Nabídka kotelen, infrazářičů, tepelných čerpadel, montáž a servis, instalatérské práce

tel: 603 414 958
Navigation Menu

Tepelná čerpadla, rekuperace

Nabízíme vám dodávku i montáž tepelných čerpadel všech systémů. Pro tepelná čerpadla systému zemní vrty – voda zajistíme vrtné práce včetně projektu a ohlášení na báňský úřad.

Firma Montko s.r.o. nabízí dodávku a montáž nejmodernější technologie tepelných čerpadel všech systémů. Pořízení tepelného čerpadla sníží náklady na teplo Vašeho domova o 50% oproti vytápění plynem a až o 66% při vytápění elektřinou! Pro čerpadla systému zemní vrt – voda za Vás přebíráme starosti s veškerými potřebnými povoleními, zajistíme vrtné práce včetně projektu a ohlášení na báňský úřad.

  • Rozdělení tepelných čerpadel lze rozlišit podle toho, zda berou teplo ze vzduchu, vody či země a předávají jej vodě nebo vzduchu.
  • Informujte se u nás, která varianta je pro Vaši domácnost nejvhodnější.
  • Tepelná čerpadla jsou velice oblíbeným alternativním zdrojem ekologické obnovitelné energie snižující Vaše náklady.
  • Rekuperace řeší problémy s přívodem čerstvého vzduchu a ztrátou tepla, ke kterému dochází při větrání.

Rekuperace – zpětné získávání tepla, nebo též řízené větrání. Je velmi vhodné do nízkoenergetických domů, kde je přirozené větrání netěsnostmi okolo oken a dveří téměř vyloučené. Moderní rekuperační systémy dokáží zabezpečit větrání domu bez zbytečné ztráty tepla při zachování optimální vlhkosti. Energetickou náročnost na vytápění domu však rekuperace snižuje v každém případě

 

 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Captcha:
15 + 5 =

tel: 603 414 958
MONTKO - Sanita, topení, tepelná čerpadla, kotelny Top